O firmie

Mat-Corund Spółka Jawna została założona w Krakowie w 1992 roku i obecnie działa jako firma rodzinna Janusza, Beaty i Tadeusza Zdzińskich. Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce handlowej firma nasza osiągnęła na rynku krakowskim czołową pozycję w zakresie sprzedaży materiałów i narzędzi ścierno-polerskich. W oparciu o hurtownię położoną przy ulicy Torowej 3a, zaopatrujemy w narzędzia i materiały ścierne zarówno odbiorców detalicznych, jak również przedsiębiorstwa handlowe oraz zakłady produkcyjne. Nasi odbiorcy - choć naszym głównym terenem działania jest Kraków i województwo małopolskie - docierają do nas z całej Polski. Eksportujemy również narzędzia ścierne na Słowację a także na teren byłych republik radzieckich.

W 2003 roku Mat-Corund sp.j. wraz z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Technopol - specjalizującym się w imporcie materiałów ściernych - utworzyły Krakowskie Centrum Artykułów Ściernych.

W trakcie działalności, zdobyliśmy wiedzę i doświadczenia pozwalające nam sprostać wymaganiom każdego klienta w zakresie indywidualnego doboru narzędzi ściernych.
Doświadczenie handlowe i pozycja na rynku (posiadamy status przedstawiciele handlowego czołowych krajowych producentów narzędzi ściernych), oraz własne zaplecze magazynowo-transportowe pozwalają zaoferować naszym odbiorcą najdogodniejsze warunki współpracy pod względem zakresu i cen wyrobów, terminów realizacji dostaw, odroczonych terminów zapłaty.

Celem naszym jest aby, firma Mat-Corund sp.j. była zawsze kojarzona z solidnością kupiecką a także najwyższą jakością oferowanych wyrobów i usług. Takie pojęcia zaś jak: solidność, terminowość , jakość wyróżniały zarówno firmę Mat-Corund jak i jej pracowników.